Namams 

Namams
Įvairios rankų darbo prekės namams. Priimami užsakymai.

Namams 

Subkategorijos

 • Grikių lukštu produkcija
  Kodėl grikių lukštai? nes jie natūralūs, ekologiški ir antialerginiai - juose nesikaupia dulkių erkutės, patogūs, pastebėsite kaip gerai galėsite išsimiegoti ir pailsėti, taip pat mažiau prakaituos galva ir mažiau riebaluosis plaukai, o ir miegas bus kvapnus kaip skani grikių košė.
 • Lininės duoninės
  Autentiška tautodailininkės Genovaitės Varaneckienės rankų darbo stalo puošmena - velykiniams kiaušiniams, duonai, kūčiukams, sausainiams ir įvairiems skanėstams sudėti į krepšelį arba į lėkštutę. Iš natūralaus lino, apnerta ir išsiuvinėta rankomis adinukės technika. Nuo 18lt Visas pasirinkimas Vilniuje, Pilies g. 6-3 parduotuvėje "Lininis ir medinis" . Mes - gamintojai, turime Tautinio paveldo sertifikatą įvairiems lino gaminiams.
 • Staltiesės
  Padovanokite mylimai mamytei rankų darbo autorinę Genovaitės Varaneckienės lininę staltiesę, duoninę ar servetėles. Gaminiai turi Tautinio paveldo sertifikatą. Visas asortimentas Vilniuje Pilies g. 6 - 3, parduotuvėje "Lininis ir medinis". 863628420 - tautodailininkė Genovaitė Varaneckienė , parduotuvės kontaktinis nr. 860556134
 • Vilnoniai pledai
  Natūralios vilnos minkšti ir aukštos kokybės pledai. Pagaminta Lietuvoje
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 34 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 34 dalykų
Filter

Katalogas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Perkamiausios