Vaikams 

Vaikams 

Subkategorijos

 • Čiulptuko laikikliai
 • Gintaro gaminiai
  Gintaras nuo senų laikų buvo žinomas ir naudojamas ne tik kaip papuošalas, bet ir kaip vaistas. Gintaras – tai organinės kilmės sustingę spygliuočių augalų sakai, susiformavę prieš milijonus metų. Tai pirmieji natūralūs vaistai žmonijos istorijoje. Tikima, kad gintaras, nešiojamas ant kaklo, apsaugo nuo gerklės ligų, padeda išlaikyti šviesų protą. Šiandien gintaru gydomos vidaus organu ligos, ausų ir gerklės uždegimai, sąnarių ir odos susirgimai, jis yra puikus antioksidantas, turi priešuždegiminių ir antibakterinių savybių. Gintaro karolius nešiodavo mamos ir auklės, kad apsaugotų save ir vaikus nuo užkrečiamų ligų, kad „bloga akis“ nenužiūrėtų. Norėdamos ilgiau išlaikyti jaunatvišką išvaizdą, gintaro gabaliukus moterys nešiodavosi delnuose. Norint palengvinti vaikams dantų dygimą, reikia duoti pakramtyti gintaro karolius, žinoma, atsargiai, stebint, kad vaikas jų neprarytų ir nepaspringtų. Gintaro apyrankės mažina sąnarių ir raumenų skausmą.
 • Žaislai
  Rankų darbo natūralūs žaislai mieliausiems pirštukams.
 • Vilnoniai pledai
  Natūralios vilnos minkšti ir aukštos kokybės pledai. Pagaminta Lietuvoje
 • Šildyklės
  Pilvelio šildyklėNatūraliais grikių lukštais užpildyta šildyklė - žaisliukas tinka tiek kūdikėlio nuraminimui ir pilvelio spazmų malšinimui, tiek tėvelių atsipalaidavimui ir gerai savijautai, skausmo malšinimui. Šildyklę galima kaitinti krosnelėje arba orkaitėje, taip pat karštu lygintuvu, o nepašildytą naudoti tiesiog kaip labai mielą minkštą žaislą ar pagalvėlę.Šildant mikrobangų krosnelėje: Šildyti šildyklę, esant 500 vatų, apytiksliai 20-30 sekudžių. Šildymas orkaitėje: Maksimaliai 8 min., vidutinėje ir žemoje temperatūroje. Šildymas su lygintuvu: pašildykite iš visų pusių šildyklę uždėję lygintuvą ir pakratykite, šildykite kol nesušils iki jums reikiamos temperatūros.SVARBU - sušildytą pagalvę pakratyti ir patikrinti šilumą, jei pagalvė įšyla per daug, prieš naudojant – ataušinti.Sudėtis : Išorė : linas Vidus: grikių lukštai
 • Dovanų dėžutė
  Dovanų dėžutė - tai dovanėlių rinkinys, kuriame rasite originalius ir natūralius rankų darbo gaminius, kurie maloniai nustebins kiekvieno mažo vaikučio tėvelius ir pradžiugins mažuosius. Siūlome įvairius rinkinukus, kurie tiks naujo žmogučio gimimo proga, krikštynoms, gimtadieniams ir dienoms, kai tiesiog norime pradžiuginti savo mylimus.
 • Keramikiniai angelai
  Lietuviško molio, rankų darbo angeliukai. Visas asortimentas Vilniuje Pilies g. 6 - 3 firminėje parduotuvėje "Lininis ir medinis"
 • Atvirutės
  Atvirukai gražių šeimų gražioms šventėms. Skirta visiems svajotojams, sapnuotojams, keliautojams ir širdžių užkariautojams, nesvarbu, kokio amžiaus jie bebūtų.
 • Limpo limpo lipdukai
  Lengvai priklijuojami lipdukai padės tavo šeimai pažymėti net ir mažiausias šventes! Užklijuok ir fotografuok!
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 49 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 49 dalykų
Filter

Katalogas

Informacija

Perkamiausios