Vilnos pledas "Briedžiukai"

Vilnos pledas "Briedžiukai"

Nauja prekė

25,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,80 €.


Apie prekę

Vilna - natūralus ir seniai naudojamas pluoštas. Šis pluoštas pasižymi labai gera šilumos izoliacija ir oro laidumu, todėl gaminiai iš vilnos audinio ar su jos užpildu tinkami naudoti ir žiemą, ir vasarą. Avių vilna geba sugerti didelį vandens garų kiekį – iki 33% savo pačios svorio, nesukeldama drėgmės pojūčio. Ji dėl jos unikalių drėgmės ir šilumos laidumo ir sugėrimo savybių gali sukurti ypatingai gerą mikroklimatą, būnant po pledu ar apsigaubus juo.

Gaminiai iš vilnos audinių puikiai tinka žmonėms, norintiems jausti švelnų natūralios vilnos prisilietimą, kuris teigiamai veikia odą, sąnarius, gerina kraujotaką, turi kitų nuo seno žinomų teigiamų savybių. Dėl savo savybių šis pledas puikiai tinka žmonėms, kuriuos kankina kaklo ir nugaros skausmai, artritas. Vilna yra atspari pelėsiams, bakterijoms, neutralizuoja kvapus, todėl tinka ir alergiškiems žmonėms.

Gaminiai  iš vilnos turi silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariame vėdinti sausoje aplinkoje.

Kaip prižiūrėti:

  • Vilnos plede nesikaupia jokios išskyros ar prakaitas.
  • Geros kokybės vilnonį pledą pakanka karts nuo karto papurkšti vandeniu bei nušukuoti.
  • Pledą patariama bent kartą per savaitę palaikyti lauke, saulės atokaitoje, nes tiesioginiai saulės spinduliai džiovina vilnos riebalą – lanoliną, tad vilnos plaukeliai gali sukietėti ir pasidaryti šiurkštūs.
  • Prireikus skalbiamas 30 laipsnių temperatūros vandenyje rankomis.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Vilnos pledas "Briedžiukai"

Vilnos pledas "Briedžiukai"

Dvipusus vaikiškas pledas iš natūralios nedažytos vilnos. Dydis 90x130cm. Storas, minkštas ir labai šltas.